Публічна інформація

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, для лікування корона вірусної хвороби (COVID-19) станом на 23.05.2022 р.

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання станом на 23.05.2022 р.

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) на 23.05.2022 р.

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) станом на 16.05.2022 р.

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги, станом на 16.05.2022 по КНП Шумської міської ради «Шумський центр ПМСД»

 

Наказ про посилення обмежувальних протиепідемічих заходів в КНП ШРР “Шумська ЦРЛ” з приводу захворювання на COVID-19 

 


Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу


Перелік та вартість платних медичних послуг, які надає комунальне некомерційне підприємство Шумської міської ради «Шумська міська лікарня» 2021

Рішення №512 “Про затвердження переліку та вартості платних медичних , стоматологічних послуг, досліджень та медоглядів”

Перелік та вартість Платних УЛЬТРАЗВУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Перелік та вартість стоматологічних послуг (ОРТОПЕДІЯ)

ПЕРЕЛІК ТА ВАРТІСТЬ ПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ (ТАРИФИ)

Розрахунок перебування пацієнта у стаціонарі

Ціна на медичні огляди