Запобігання корупції

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства у КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня» за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації:

  • поштова адреса: вул.Енергетична, 1, м. Шумськ, Тернопільська обл., 47101 (з позначкою «Про корупцію»);
  • e-mail: antukorypciya_crl@ukr.net;
  • засобом телефонного зв’язку: 050-047-10-85;
  • під час особистого прийому уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції: в робочі дні з 10.00 год. до 13.00 год.

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, підкріплені доказами, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», конкретною посадовою або службовою особою КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня», які можуть бути перевірені.

Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

У разі дотримання вказаних вимог повідомлення будуть розглянуті у порядку та строки визначені Законом.

Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Відповідь про результати розгляду залишеного повідомлення буде надано Вам у разі зазначення поштової адреси або електронної пошти на яку її можна надіслати.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» подається шляхом заповнення запропонованої форми.

Зразок форми повідомлення про корупцію: завантажити


 

Антикорупційна програма на 2023-2025 роки

План заходів щодо запобігання та виявлення корупції в КНП ШМР “Шумська міська лікарня” на 2023 рік