Волонтери відправили 58 м3 гуманітарної допомоги медичного призначення з м.Сен-Назер у Франції.

Від початку війни кожна свідома людина зайняла свою позицію і знає, де вона може бути корисною.


Ось і колишня медична сестра КНП «Шумська міська лікарня» Наталя Гук переїхала у Францію, та не залишилася осторонь від подій в Україні.
Разом зі своїм чоловіком Геннадієм Українцем організували з французькими благодійниками – Assocіatіon franco – ukraіnіenne «Droujba» Saіnt-Nazaіre Amіtіe – збір медикаментів для КНП «Шумська міська лікарня». Наталія Гук навчала французів, як писати таблички українською.
Волонтери відправили 58 м3 гуманітарної допомоги медичного призначення з м.Сен-Назер у Франції.

Вантаж складається із дезінфекційних засобів, ліків, медичних розхідників, перев’я­зувальних матеріалів, а також засобів гігієни. Висловлюємо вдячність братам Трачукам: Віталію – за організацію, а Дмитру – за перевезення гуманітарної допомоги.
Хороші справи не залишаються непоміченими. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.
Адміністрація КНП «Шумська міська лікарня», в особі директора Андрія Бобровського, висловлює щиру вдячність усім, хто долучається, допомагає, збирає допомогу за кордоном та перевозить її.
Ми відчуваємо підтримку кожного. Все буде Україна!